Maršruti
Pa Kungsleden pēc forelēm un pālijām

Kungsleden ir visā pasaulē slavena un iecienīta tūrisma dabas taka, kas savieno ziemeļu pilsētas Abisko ar, apmēram 440km uz dienvidiem atrodošos, Hemavan. Šīs tūres laikā būs iespēja vismaz nelielu daļu no takas noiet, kas varbūt dos iedvesmu nākotnē noiet vēl kādu posmu.

Laika posms: 25. jūnijs - 5. jūlijs
Brīvas vietas: 0 no 7
Polārā loka foreles

Piedzīvojums sākas tieši pie polārā loka un ir saīsināta oriģinālā pārgājiena versija. Maršruts iet pa Tjapkavardo ieleju ar daudziem ūdenskritumiem un neaizmirstamiem kalnu skatiem. Fierras kalnu virsotnes izskatās, ka ir ar roku aizsniedzamas, bet tomēr tas prasīs vismaz pusi dienas lai līdz turienei aizkļūtu.

Laika posms: 11. jūlijs - 22. jūlijs
Brīvas vietas: 4 no 6
Tjutnadalen ielejas foreles

Kalnu ieleja atrodas aptuveni 640 m v.j.l. Apkārt ir ap 900m augsti kalni, ar augstākajām virsotnēm virs 1000m.Makšķerēšana notiek četru ezeru kaskādē, kas savā starpā savienoti ar upi. No nometnes vietas var iet gan uz leju, gan uz augšu vismaz 5km attālumā uz abām pusēm, tāpat 3km attālumā ir vēl viena ezeru sistēma. 

Laika posms: 29. jūlijs - 7. augusts
Brīvas vietas: 6 no 7
Alatas tundrā

Šis ceļojums būs vēl nepieredzēta pieredze katram, kurš nav saskāries ar tundru un dabu, ko iespējams izbaudīt tikai pašos Zviedrijas ziemeļos. Salīdzinoši nelielie kalni, ko sauc par sopkām rada īpašu gaisotni.Makšķerēšana būs divās upēs, kur pārsvarā dzīvo alatas, bet arī foreles var gadīties lomos. 

Laika posms: 15. augusts - 25. augusts
Brīvas vietas: 5 no 7
Alatu Eldorado

Šis ir ekskluzīvs maršruts, jo ir tālu no apdzīvotām vietām, ar kājām nav sasniedzams, ja vien nevelta tam nedēļu garu pārgājienu. Tas būs lidojums ar helikopteri 90km garumā uz vietu, kur mīt tikai ziemeļbrieži. Satikt vēl kādu cilvēku te ir neiespējami. Šajā gadalaikā tundra krāsojas savā krāšņākajā rotā un alatas steidz uzņemt barību ziemai. Šeit mīt lielākās alatas kādas vien esmu sastapis.

Laika posms: 2. septembris - 12. septembris
Brīvas vietas: 3 no 3